Členové kapely

 

Karel (Karlos) Souček – mandolina, zpěv, a kytaristka Bára Fišerová – kytara, zpěv na jejichž příjemných dvojhlasech byla obvykle postavena většina skladeb.

Postupně vystřídali několik basáků a bendžistů až v roce 2003 získali na mnoho let stabilního basáka Robina France, a následně v r. 2004

 

Mirka Suchánka , který byl až do roku 2018 hlavním banjistou kapely a dodnes příležitostně s kapelou vystupuje.

 

 

V obnovené sestavě hraje nyní na banjo primárně Jarda Handlíř (viz.níže) , ale Míra s námi funguje dál a oba banjisti mají rozhodně co nabídnout.Robin kapelu posílil velmi dobře jak hrou na kontrabas, tak i vokálně, ale v roce 2017, kdy se kapela znovu probírá z dvouleté stagnace zapříčiněné zdravotními problémy v rodině Součků, opouští Robin nejen kapelu, ale i rodnou zemi, a vrhá se do vod dalekých. Nechal se najmout jako “boatsmann” na brigu ” La Grace”.

Následným basákem se tedy v tomtéž roce stává Petr Ivan, který do té doby působil v několika uskupeních na Liberecku.

Někdy počátkem roku 2006 si kapela FUNNY GRASS pozvala hosta na housle – Davida Kouckého. Ten si častou účastí vysloužil titul „stálého hosta kapely“, a díky dobré spolupráci i vzájemným sympatiím se na čas stal dalším členem tohoto seskupení. Pro přílišnou vytíženost dalšími kapelami byl Davidovi v březnu 2008 opět navrácen statut „stálého hosta kapely“ a od roku 2009 již s kapelou vystupuje jen velmi vyjmečně.

 

 

Kapela však našla velkou oporu v Jaroslavu Handlíři z Jablonce n. Nisou, který s kapelou často hrává na banjo, či na “dobro” , a v některých písních i zpívá.  Díky tomu se daří vícehlasé křížené vokály, které jinak umí tvořit jen málo kapel.

 

V roce 2018 s kapelou začal hrát i Jan Richter, který hraje na “dobro” a tak přichází i jeho čas, aby Vám předvedl co umí.

 

Pes Ari, býval dlouhá léta náš maskot a věrný posluchač na všech našich koncertech. Dožil se úctyhodných 17,5let. A ač již není na tomto světě, jeho stopa v historii této kapely je nesmazatelná.