Členové kapely

 

Karel (Karlos) Souček – mandolina, zpěv, a kytaristka Bára Fišerová – kytara, zpěv na jejichž příjemných dvojhlasech byla obvykle postavena většina skladeb.

Postupně vystřídali několik basáků a bendžistů až v roce 2003 získali na mnoho let stabilního basáka Robina France, a následně v r. 2004

 

Mirka Suchánka , který byl až do roku 2018 hlavním banjistou kapely a dodnes s kapelou často vystupuje.

 

 

 

V obnovené sestavě hrál několik let na banjo primárně

Jaroslav Handlíř , ale Míra s námi funguje dál, podle potřeb a možností.

Oba banjisti mají rozhodně co nabídnout, každý hrající jiným osobitým stylem. Jarda také hraje na dobro, takže aktuálně po odchodu dobristy na něho tato role padne asi stabilněji. Jarda v některých písních i zpívá, díky tomu se daří vícehlasé křížené vokály, které jinak umí tvořit jen málo kapel.

 

 

 

Robin hrál v kapele téměř od počátku, kapelu posílil velmi dobře jak hrou na kontrabas, tak i vokálně, ale v roce 2017, kdy se kapela znovu probírala z dvouleté stagnace zapříčiněné zdravotními problémy v rodině Součků, opustil Robin nejen kapelu, alena čas i rodnou zemi, a vrhnul se do vod dalekých. Nechal se najmout jako „boatsmann“ na brigu “ La Grace“.

Následným basákem se tedy v tomtéž roce stal Petr Ivan, který do té doby působil v několika uskupeních na Liberecku.

V kapele velmi rychle zapadl do party.V několika písních můžete slyšet jeho podmanivý baryton a v kombinaci sjeho uhrančivým pohledem padají  dámy rozrušením do mdlob. 🙂

 

 

 

 

Někdy počátkem roku 2006 si kapela FUNNY GRASS pozvala hosta na housle – Davida Kouckého. Ten si častou účastí vysloužil titul „stálého hosta kapely“, a díky dobré spolupráci i vzájemným sympatiím se na čas stal dalším členem tohoto seskupení. Pro přílišnou vytíženost dalšími kapelami byl Davidovi v březnu 2008 opět navrácen statut „stálého hosta kapely“ a od roku 2009 již s kapelou vystupuje jen vyjmečně, přesto, pokud se tak stane, je to vždy velmi milé zpestření.

V roce 2018 s kapelou začal hrát na „dobro“  Jan Richter, který v kapele působil až do konce roku 2022. 

 

Pes Ari, býval dlouhá léta náš pódiový maskot a věrný posluchač na všech našich koncertech. Dožil se úctyhodných 17,5let. A ač již není na tomto světě, jeho stopa v historii této kapely je nesmazatelná.